שמאי רכב

שמאי רכב באנר
Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest

ישנם רכבים רבים שערכם אינו ידוע, זה נכון שיש אתרים שיכולים להעריך את שווי הרכב אבל אם  ברצונכם לדעת את השוי האמיתי של הרכב שמאי ידע להגיד לכם . השימוש הנפוץ יותר וגם החשוב ביותר בשמאי רכב  הוא  כשמדובר בהתמודדות עם נזק הנגרם לרכב . שם נכנס לתמונה הצורך בשמאי רכב מומחה. שמאי זה יסייע בהערכת שווי הרכב או הנזק כתוצאה מתאונה, תוך שהוא מוודא שגם הבעלים יידע  כמה יהיו עלויות התיקון בסופו של דבר.

מה תפקידו של שמאי רכב?

לרוב, תפקידו של שמאי רכב מומחה הוא להעריך את הנזק הנגרם לרכב בעקבות תאונה  ולהבין כמה יעלה לתקן אותו. בדרך כלל, בכל פעם שיש תאונה, בעל הרכב יצור קשר עם חברת הביטוח בניסיון להגיש תביעה. אבל זה יכול להיות קשה להעריך את הנזק ואת עלויות התיקון הכוללות ולכן תפקידו של השמאי חשוב כל כך.

שמאי הרכב יבדוק את מצבו הנוכחי של הרכב ולאחר מכן השמאי ידווח לחברת הביטוח את ממצאיו. אז חברת הביטוח תשתמש במידע הזה כדי לשלם לבעל הרכב סכום הוגן שיכסה את כל עלויות התיקון.

לשמאי רכב מומחה יש כמה תפקידים שעליו לעשות, כמו להחליט על היקף הנזק, לחקור ולקבוע תביעות ביטוח, לראות אם הנזק מכוסה בפוליסת הביטוח וזיהוי הונאה. בין היתר, הוא גם ינהל משא ומתן להסדרים מול חברות הביטוח  ויאשר כל תשלום בהתאם.

מדוע אנו זקוקים לשמאי רכב?

מכיוון ששמאי הרכב יכול לזהות עד כמה המכונית פגומה וכמה יעלה לתקן אותה, המומחיות שלו חשובה מאוד. לשמאים ניסיון רב והם יודעים לזהות עלויות תיקון אמיתיות! . זה חשוב מאוד אם תרצו לדעת את העלויות האמיתיות של תיקון הרכב שלכם. הבנה שאכן יכולה לעשות הבדל עצום. יתרה מכך, חברות הביטוח נשענות על שמאי רכב , מכיוון ששמאים הם צד שלילי  שיכול לספק דוח נזק אמיתי ואמין ללא אינטרסים.

יתרונות השימוש בשירות שמאי רכב

שימוש בשירותי שמאות רב יכול לעזור לכם מאוד בהערכה מדויקת של הנזק של הרכב, תשלומים שעליכם לשלם ועוד. עם שמאי רכב כנראה שלא יהיה לכם הפתעות בדרך עם חברות הביטוח מכיוון שזה תפקידו של שמאי, לסגור את כל הפינות מול חברות הביטוח . כך תדעו בדיוק מה מגיע לכם 

לסיכום

השימוש בשירותי שמאות רכב יכול להיות קריטי במצבים מסוימים, בעיקר שמדובר בתאונות רציניות שיש להעריך בצורה רצינית ומקצועית את הנזק. 

צריכים שמאי?

השאירו פרטים ונדאג לשלוח אותם למספר שמאים מקצועיים

שתפו עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

אולי תאהבו גם את זה:

שמאי רכוש באנר
שמאי רכוש

אם יש ברשותכם תכשיטים יקרים, יהלומים או רכוש אישי אחר שאותו אתם מתכננים למכור, , כדי לדעת מה השווי האמיתי שלהם!. לדעת מחיר אמיתי של

להמשך »
שמאי רכב באנר
שמאי רכב

ישנם רכבים רבים שערכם אינו ידוע, זה נכון שיש אתרים שיכולים להעריך את שווי הרכב אבל אם  ברצונכם לדעת את השוי האמיתי של הרכב שמאי

להמשך »
שמאי מקרקעין

אם אתם נמצאים בתהליך של רכישת בית חדש או פיסת אדמה, תרצו להבטיח שאתם יודעים מה המחיר הנכון עבור הנכס אותו תרצו לרכוש. למרבה הצער

להמשך »

צריכים שמאי?

השאירו פרטים ונדאג לשלוח אותם למספר שמאים מקצועיים